Teslimat Bilgileri

Sayın Kullanıcı,

-Parti Dolabı Web Site'sine hoş geldiniz, Parti Dolabı Web Sitesi Seo bilişim internet hizmetleri Limited Şirketi Altında faaliyet gösteren bir web sitesi olup gizlilik ve haklar firmamız tarafından korunmaktadır.


-Aşağıdaki "Satış Sözleşmesi", Seo bilişim internet hizmetleri Limited Şirketi’nin, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir


-Parti Dolabı Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır

 

Teslimat Şartları

1- Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından partidolabi.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.


2- Satış esnasında satış miktarı cinsinden kargo ücreti tarafınıza beyan edilmektedir. Parti dolabı web sitesi kampanya dahilinde kargoyu kendi karşıladığı satışlar gerçekleştirebilir


3- Sitemizde ve satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve her bir tedarikçi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir


4- Almış olduğunuz üründen 7 gün içinde memnun kalmamanız halinde 0 242 228 54 24 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. İade usulleri ve şartlarında uygulanacak prosedür bu web sitesinin gerçekleştirdiği satış siparişlerinde kullanılan Satış sözleşmesi hükümlerince gerçekleştirilir.


5- Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.


6- Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir. Satış sözleşmesinde yer alan esaslar dahilinde bu süreç gerçekleşecektir.


7- Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün Parti dolabı’na ulaştığı andan itibaren en geç on (15) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.


8- Bu beyan ve sözleşme web sitesinin ilgili satış sözleşmesi, üyelik sözleşmesi ve kullanım koşulları şartnameleri ve beyanları ile ayrılmaz bir parçasıdır.


9- Parti dolabı web sitesine girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Seo bilişim internet hizmetleri Limited Şirketii'ne ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK Madde 287'ye uygun olarak Antalya Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Seo bilişim internet hizmetleri Limited Şirketi tarafından beyan ve işbu Parti Dolabı Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.